Вазна топка

299 ден

Продавница: Handmade Design MK

Има на залиха

Вазна во вид на топка.

Време за испорака: 3-5 работни дена

Вазна во вид на топка може да се искористи за минимален декор во вашиот дом или за миризливи стапчиња.

Тацната е исто достапна за продажба.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Вазна топка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени