Вазна

389 ден

Продавница: Handmade Design MK

Има на залиха

Вазна со епрувета.

Време за испорака: 3-5 работни дена

Вазна со епрувета која може да се користи за цвеќе или како сад за миризливи стапчиња или без епрувета како свеќник.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Вазна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени