ГРАД

750 ден

Продавница: EDITOYS

Има на залиха

Дрвен модуларен сет ГРАД на EdiToys!

*Начин на испорака – Брза пошта- плаќање при достава

**Цена на испорака 130 ден 

Време за испорака: 3-5 работни дена
Категории: ,

Дрвен модуларен сет ГРАД на EdiToys!
Содржи 30 делови: ѕидови за градење на град со изгравирани гаража и ресторан,
кран со кука, елка и патека за возење колички. Децата ќе имаат можност да го
креираат градот од својата имагинација и да уживаат со часови!

Бидете први што ќе дадете оценка за “ГРАД”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени