ФАРМА

660 ден

Продавница: EDITOYS

Има на залиха

ФАРМА – дрвен модуларен сет на EdiToys! Децата ќе имаат можност да ја
креираат фармата од својата имагинација и ќе уживаат со часови!

*Начин на испорака – Брза пошта- плаќање при достава

**Цена на испорака 130 ден 

Време за испорака: 3-5 работни дена
Категории: ,

ФАРМА – дрвен модуларен сет на EdiToys! Децата ќе имаат можност да ја
креираат фармата од својата имагинација и ќе уживаат со часови!
Модуларниот сет содржи 30 дрвени делови за лесно склопување и тоа ѕидови за градење, елки, ограда, скала и животни. Дизајниран е за децата да ги вежбаат своите моторни вештини, истовремено поттикнувајќи го чувството за успех, како и нивниот социјален и емоционален развој.

Бидете први што ќе дадете оценка за “ФАРМА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени