Керамичка чаша со принт “Една е мајка”

250 ден

4 на залиха (можна е дополнителна нарачка)

Керамичка чаша  со принт ” Една е мајка”.

Време за испорака: 1-2 работни дена

Керамичка чаша  со принт ” Една е мајка”.

Боја – Бела  |  (300 ml) 

Спакувана во кутија | Gift ready

Бидете први што ќе дадете оценка за “Керамичка чаша со принт “Една е мајка””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Достава било каде во Македонија : 100 ден.

Може да се направи замена или враќање на нарачка во рок од 10 дена од пристигнувањето на нарачката. Доколку треба да се направи замена на величина, или замена со друг производ во рамките на цената, трошоците за достава ги покрива купувачот. Доколку треба за се направи замена на оштетен предмет, трошоците за достава ги покрива Три Точки.

Главно мени