Обележувачи за книги

179 ден

Продавница: KP Crafts

6 на залиха (можна е дополнителна нарачка)

🔖Обележувачи за книги
Состав: пластика, циркони
🏷️Цена: 179 денари
🚚 Достава низ цела држава
#подарок #книги #паун #gift #podarok #poklon #knigi #bookmark #peacock

Време за испорака: 1-2 работни дена

🔖Обележувачи за книги
Состав: пластика, циркони
🏷️Цена: 179 денари
🚚 Достава низ цела држава
#подарок #книги #паун #gift #podarok #poklon #knigi #bookmark #peacock

Бидете први што ќе дадете оценка за “Обележувачи за книги”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Доколку производот е оштетен  може да се врати и замени  во рок од 3 дена. (трошоците ги сноси продавачот).

Главно мени