БУНТ Акрил на платно 40×90

18.000 ден

Продавница: Julija Barbun

Има на залиха

БУНТ

Јас не сакам да бидам девојка по шаблон

Јас не сакам да бидам извајана кукла

Јас не сакам да се смеам кога не ми е смешно

Јас не сакам да глумам тоа што не сум за да бидам подобра

Да бидам мирна и тивка,културна и секогаш фина.Таква каква што сакаат да ме гледаат другите.

Да ме сака секој…НЕ САКАМ.

Сакам да сум идеална за посебните луѓе со својата неиделност.

Затоа што тоа сум јас, а не сум тоа што сакаат да ме направат.

Време за испорака: 1-2 недели
Категории: ,


Бидете први што ќе дадете оценка за “БУНТ Акрил на платно 40×90”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени