Подметачи за чаши со кутија

80 ден

Продавница: KP Crafts

30 на залиха

Подметачи за чаши со кутија за чување.
Рачно плетени.
Може да изберете различни бои по ваша желба.
Време за испорака: 1-2 работни дена
Категорија: Тагови: , , ,
Подметачи за чаши со кутија за чување.
Рачно плетени.
Може да изберете различни бои по ваша желба.
Достава на целата територија на Македонија : + 130 денари
Бидете први што ќе дадете оценка за “Подметачи за чаши со кутија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Доколку производот е оштетен  може да се врати и замени  во рок од 3 дена. (трошоците ги сноси продавачот).

Главно мени