Подметачи за чаши

80 ден

Продавница: KP Crafts

10 на залиха

Подметачи за чаши
Рачно плетени од конопен конец.
Можност за изработка на различни форми и димензии по ваша желба.

Време за испорака: 1-2 работни дена
Категорија: Тагови: , , ,

Подметачи за чаши

Рачно плетени од конопен конец.

Можност за изработка на различни форми и димензии по ваша желба.

Достава на целата територија на Македонија : + 130 денари

Бидете први што ќе дадете оценка за “Подметачи за чаши”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Доколку производот е оштетен  може да се врати и замени  во рок од 3 дена. (трошоците ги сноси продавачот).

Главно мени