РАЧНО ИЗРАБОТЕНА ТАШНА

1.300 ден1.500 ден (-13%)

Продавница: KP Crafts

1 на залиха

РАЧНО ИЗРАБОТЕНА ТАШНА
ДИМЕНЗИИ: 16х24цм
МОЖНОСТ ЗА ИЗРАБОТКА ВО ПОВЕЌЕ ДИМЕНЗИИ И ФОРМИ.
ТАШНИТЕ МОЖЕ ДА БИДАТ ВО РАЛИЧНИ БОИ И ДЕЗЕНИ: ПУФКАСТИ, САТЕНСКИ, ПЛИШАНИ, МАКРАМЕ КОНЕЦ, СО ВЕЗЕНИ ШАРИ…
Време за испорака: 3-5 работни дена
РАЧНО ИЗРАБОТЕНА ТАШНА
ДИМЕНЗИИ: 16х24цм
МОЖНОСТ ЗА ИЗРАБОТКА ВО ПОВЕЌЕ ДИМЕНЗИИ И ФОРМИ.
ТАШНИТЕ МОЖЕ ДА БИДАТ ВО РАЛИЧНИ БОИ И ДЕЗЕНИ: ПУФКАСТИ, САТЕНСКИ, ПЛИШАНИ, МАКРАМЕ КОНЕЦ, СО ВЕЗЕНИ ШАРИ…
Достава на целата територија на Македонија : + 130 денари
Бидете први што ќе дадете оценка за “РАЧНО ИЗРАБОТЕНА ТАШНА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Доколку производот е оштетен  може да се врати и замени  во рок од 3 дена. (трошоците ги сноси продавачот).

Главно мени