Рачно направен природен глицерински сапун со Кафе

130 ден

Продавница: KP Crafts

50 на залиха

👐Рачно направени глицерински сапуни
🌿Природни состојки
🌺Без детергенти и парабени
🧼За чиста, нежна и хидрирана кожа

КАФЕ
Кофеинот од кафето е моќен антиоксиданс кој ја подобрува циркулацијата и помага во разградувањето на масните ќелии кога се нанесува директно на кожата. Погоден за сите типови кожа. Состав: кокосово масло, палмино масло, маслиново масло и рицинус, мелено кафе, цимет.

Време за испорака: 1-2 работни дена

👐Рачно направени глицерински сапуни
🌿Природни состојки
🌺Без детергенти и парабени
🧼За чиста, нежна и хидрирана кожа

КАФЕ
Кофеинот од кафето е моќен антиоксиданс кој ја подобрува циркулацијата и помага во разградувањето на масните ќелии кога се нанесува директно на кожата. Погоден за сите типови кожа. Состав: кокосово масло, палмино масло, маслиново масло и рицинус, мелено кафе, цимет.

Достава на целата територија на Македонија : + 130 денари

Бидете први што ќе дадете оценка за “Рачно направен природен глицерински сапун со Кафе”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Доколку производот е оштетен  може да се врати и замени  во рок од 3 дена. (трошоците ги сноси продавачот).

Главно мени