Свеќник

239 ден299 ден (-20%)

Продавница: Handmade Design MK

Има на залиха

Свеќник

Време за испорака: 3-5 работни дена
Категорија:

Свеќник за стандард свеќа од 2.2cm

Тацната е со доплата од 99мкд.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Свеќник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени