АЗБУКА

270 ден

Продавница: EDITOYS

Има на залиха

Едукативните картички на EdiToys се одлична алатка за запознавање со
буквите. Помагаат при учење на пишување, читање или за креирање на интерактивни игри. Одберете го комплетот АЗБУКА и овозможете му на
вашето дете да ги совлада буквите на забавен начин!

*Начин на испорака – Брза пошта- плаќање при достава

**Цена на испорака 130 ден 

Време за испорака: 3-5 работни дена
Категории: ,

Едукативните картички на EdiToys се одлична алатка за запознавање со
буквите. Помагаат при учење на пишување, читање или за креирање на
интерактивни игри. Одберете го комплетот АЗБУКА и овозможете му на
вашето дете да ги совлада буквите на забавен начин!
– Бенефити:
o Развиваат визуелна меморија
o Помагаат во зголемување на вниманието и вокабуларот на детето
o Придонесуваат во создавање социјални интеракции
o Поттикнуваат когнитивен развој

Бидете први што ќе дадете оценка за “АЗБУКА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени