БОИ

250 ден

Продавница: EDITOYS

Има на залиха

Учењето на боите никогаш не било позабавно!  Комплетот БОИ на EdiToys ги учи децата да ги препознаваат боите и да ги поврзуваат со предмети во нивната околина.

*Начин на испорака – Брза пошта- плаќање при достава

**Цена на испорака 130 ден 

Време за испорака: 3-5 работни дена
Категории: ,

Учењето на боите никогаш не било позабавно! Комплетот БОИ на EdiToys ги учи децата да ги препознаваат боите и да ги поврзуваат со предмети во
нивната околина.
Искористете ги картичките при креирање на разни игри и активности!

Бенефити
o Развиваат визуелна меморија
o Помагаат во зголемување на вниманието и вокабуларот на детето
o Придонесуваат во создавање социјални интеракции
o Поттикнуваат когнитивен развој

Бидете први што ќе дадете оценка за “БОИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени