ПИРАТИ ПОД МОРЕТО

390 ден

Продавница: EDITOYS

Има на залиха

ПИРАТИ ПОД МОРЕТО, првата EdiToys сложувалка на најмалиот член на
семејството! 

*Начин на испорака – Брза пошта- плаќање при достава

**Цена на испорака 130 ден 

Време за испорака: 3-5 работни дена
Категории: ,

ПИРАТИ ПОД МОРЕТО, првата EdiToys сложувалка на најмалиот член на
семејството!
Сетот содржи 5 различни сложувалки. Дизајнирани се со
впечатливи детали, јасна слика со пријатни бои и форми. Благодарение на големината (20цм
х 20цм) и изработката од дебел картон, малите рачиња без проблем ќе ги
поврзуваат деловите.

Сложувалките поттикнуваат когнитивен развој, го задржуват вниманието на детето и придонесуваат во подобрување на фината моторика.

Бидете први што ќе дадете оценка за “ПИРАТИ ПОД МОРЕТО”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени