Ботаничка прошетка во Крушево

799 ден1.499 ден (-47%)

Продавница: Крушевска Жена

Има на залиха

Двочасовна прошетка наменета за релаксација, уживање и изучење на билките и шумските плодови од Крушево. Учесници на прошетката можат да бидат сите независно нивото на физичка спремност. 

Препорачана е како антистрес терапија за лица што се изложени на стрес и како релаксирана бизнис – тура.

Категорија:

Времетраење: Ботаничката прошетка е двочасовна тура низ природната аптека над Крушево. Патеката е долга 5 км, со висинска разлика од малку повеке од 100 метри.

Почеток на турата: Хотел “Монтана”

Денови во кои се нуди турата: Сабота и недела. Турата исто така може да со изведе и во други денови од неделата, по претходен договор и за групи кои се однапред формирани.

Група: За да се организиран турата потробни со минимум пет а максимум 10 учесници.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Ботаничка прошетка во Крушево”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени