СМИРЕНОСТ Акрил на платно 40×40

5.000 ден

Продавница: Julija Barbun

Има на залиха

СМИРЕНОСТ

Можеш да бидеш мирна,тивка и кротка…

Но, само за момент….

За момент кога од безисходност почнуваш да ги креваш рацете за да се предадеш…

Помислувајќи дека веќе немаш сили да се бориш,да се спротиставиш. Мислејќи дека веќе не вреди…

Но, само за момент…

Време за испорака: 1-2 недели
Категории: ,


Бидете први што ќе дадете оценка за “СМИРЕНОСТ Акрил на платно 40×40”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени