Рачно направен природен глицерински сапун со Невен

130 ден

Продавница: KP Crafts

49 на залиха

👐Рачно направени глицерински сапуни
🌿Природни состојки
🌺Без детергенти и парабени
🧼За чиста, нежна и хидрирана кожа

Невенот делува антисептично и антибактериски и е ефикасен против различни воспалителни процеси и габични инфекции. Неговите антиоксидантни својства помагаат во борбата против стареењето на кожата на природен начин. Состав: кокосово масло, палмино масло, маслиново масло и рицинус, етерично масло, масло од невен.

Време за испорака: 1-2 работни дена

👐Рачно направени глицерински сапуни
🌿Природни состојки
🌺Без детергенти и парабени
🧼За чиста, нежна и хидрирана кожа

Невенот делува антисептично и антибактериски и е ефикасен против различни воспалителни процеси и габични инфекции. Неговите антиоксидантни својства помагаат во борбата против стареењето на кожата на природен начин. Состав: кокосово масло, палмино масло, маслиново масло и рицинус, етерично масло, масло од невен.

Достава на целата територија на Македонија : + 130 денари

Бидете први што ќе дадете оценка за “Рачно направен природен глицерински сапун со Невен”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Доколку производот е оштетен  може да се врати и замени  во рок од 3 дена. (трошоците ги сноси продавачот).

Главно мени