Украсни кутии

130 ден

Продавница: Relax Mode With Style

Има на залиха

Украсни кутии , рачно изработени од тексас

Време за испорака: 1-2 работни дена
Категорија:

Повеќе наменски украсни кутии , рачна изработка( за школски прибор, шминки, саксии за цвеќе итн), подлогата алуминиумски , изработени со тексас , висина 10цм

Бидете први што ќе дадете оценка за “Украсни кутии”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени