Рачно направен природен глицерински сапун од Бадем

130 ден

Продавница: KP Crafts

49 на залиха

👐Рачно направени глицерински сапуни

🌿Природни состојки

🌺Без детергенти и парабени

🧼За чиста, нежна и хидрирана кожа

Ја храни и заштитува кожата и ја подобрува нејзината еластичност. Бадемите се богат извор на витамин Е. Со секојдневна употреба се спречува појавата на нови брчки и ги ублажува веќе постоечките. Исто така го спречува и создавањето на акни. Погоден е за сува кожа. СоставЧ кокосово масло, палмино масло, маслиново масло и рицинус, етерично масло, масло од бадем.

Време за испорака: 1-2 работни дена

👐Рачно направени глицерински сапуни

🌿Природни состојки

🌺Без детергенти и парабени

🧼За чиста, нежна и хидрирана кожа

Ја храни и заштитува кожата и ја подобрува нејзината еластичност. Бадемите се богат извор на витамин Е. Со секојдневна употреба се спречува појавата на нови брчки и ги ублажува веќе постоечките. Исто така го спречува и создавањето на акни. Погоден е за сува кожа. СоставЧ кокосово масло, палмино масло, маслиново масло и рицинус, етерично масло, масло од бадем.

Достава на целата територија на Македонија : + 130 денари

Бидете први што ќе дадете оценка за “Рачно направен природен глицерински сапун од Бадем”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Доколку производот е оштетен  може да се врати и замени  во рок од 3 дена. (трошоците ги сноси продавачот).

Главно мени